Zaciski Hamulcowe

Wynajem długoterminowy jest korzystniejszy od leasingu 

Wypożyczalnia samochodów to usługa, która jest idealna dla firm i sprawdza się jako alternatywa dla umów leasingowych. Wynajem samochodów jest przede wszystkim wygodniejszą opcją dla klienta. Pozwala łatwo przewidywać koszty jakie będzie się ponosić przez najbliższe lata a także sprawia, że nie martwimy się o stan naszej floty. Płacąc za usługę wynajmu uzyskujemy bardzo duży komfort oraz możliwość zerwania danej umowy w pewnym momencie jej trwania. W długoterminowej umowie najmu samochodu często jest też zapis o możliwości wymiany wynajmowanego pojazdu na inny po pewnym okresie czasu. Zmienne koszty ubezpieczeń nie interesują klienta przy stosowaniu wynajmu długoterminowego, czego nie można powiedzieć o korzystaniu z usług leasingu. Umowa najmu długoterminowego jest umową zdecydowanie bardziej elastyczną od umowy leasingu.

Wypożyczalnia TOPCARS – dlaczego właśnie wynajem

Wypożyczalnia zapewnia kompleksową usługę krótko-, średnio- i długoterminowego najmu aut za rozsądną cenę. We flocie firmy jest wiele znanych i kochanych marek takich jak np. Opel, Skoda, Kia. Oprócz szerokiej gamy aut wypożyczalnia posiada również wiele oddziałów w większych miastach wojewódzkich, dzięki czemu dostęp do firmy jest znacznie uproszczony. Samochody są zawsze zadbane i gotowe do drogi a pracownicy są gotowi wytłumaczyć Państwu wszystkie zasady dotyczące wynajmu oraz rozwiać wątpliwości.

Ceny w TOPCARS Wynajem Samochodów Wrocław

Ceny usług wynajmu samochodów są bardzo zróżnicowane i potrafią zaczynać się już zaledwie od 50 zł brutto za dobę – bez opłaty wstępnej. Stawka dobowa za wynajem samochodu zależy od klasy pojazdu i długości trwania najmu. W ofercie wypożyczalni znajdują się różne klasy aut osobowych. Segmenty pojazdów to A, B, C, C+, D, SUV, VAN, E, R. Wynajem samochodów możliwy jest nawet na okres tylko 1 doby. Na stronie internetowej firmy znajduje się cennik, dzięki któremu można bardzo szybko oszacować koszt jaki trzeba ponieść w zależności od długości wynajmu i klasy samochodu. Podsumowując w wypożyczalni występują bardzo duże widełki cenowe, które odpowiadają na potrzeby różnych Klientów.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wynająć samochód w TOPCARS? 

Wynajem samochodów odbywa się po spełnieniu kilka kluczowych warunków. Pierwszym i najważniejszym warunkiem jest oczywiście posiadanie ważnego prawa jazdy od co najmniej jednego roku oraz ukończone 21 lat. Kolejną istotną rzeczą jest posiadanie karty płatniczej, bądź kredytowej (firma nie akceptuje gotówki). Jeżeli spełnia się powyższe warunki to można już kontaktować się z wypożyczalnią. W celu krótkoterminowego wynajmu samochodu lub zarezerwować samochód na stronie. By wynająć samochód średnio- lub długoterminowo można wysłać zapytanie do wypożyczalni w celu uzyskania indywidualnej oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe usługi 

Poza klasyczną ofertą wynajmu auta w kilku wariantach wypożyczalnia zapewnia pakiet dodatków do wynajmowanego auta, które mogą umilić korzystanie z samochodu. Ponadto, istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, które znosi odpowiedzialność za szkody, które można wyrządzić niestety również ze swojej winy – nawet nieumyślnie. Przy nietypowych sytuacjach takich jak wyjazd za granice koniecznie jest również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia Assistance obejmującego kraje Unii Europejskiej.

W jakich wariantach możemy dokonać wynajmu samochodu?

W zależności od potrzeb możemy dokonać wynajmu w kilku wariantach: krótkoterminowy, średnioterminowy, długoterminowy. 

Wynajem krótkoterminowy to klasyk. Osoby prywatne wybierają go gdy potrzebują wynająć auto na teraz do celów niekomercyjnych. W tym wariancie klient nie jest obostrzony limitem kilometrów.

Kolejnym wariantem jest wynajem średnioterminowy. Firmy zwykle korzystają z takiego wynajmu w ramach zastępstwa dla leasingu ponieważ zapewnia on przede wszystkim niższe miesięczne koszty wynajmu. Często z tej opcji wynajmu korzystają również osoby oczekujące na wyprodukowanie własnego samochodu. Samochody zamówili w salonie – jednak często czas oczekiwania to nawet kilka miesięcy. Warto jest również zwrócić uwagę na ten rodzaj wynajmu. W przypadku kiedy chcemy mieć samochód okazyjne na kilka miesięcy podczas przyjazdu do Polski.

Ostatnią i najdłuższą wersją wynajmu jest wynajem długoterminowy. Są to wynajmy głównie faworyzowane przez firmy, które nie chcą podpisywać umów kredytowych lub leasingowych. Wynajem samochodu nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową. Takiego rodzaju wynajem jest zazwyczaj dłuższy niż rok. 

Podsumowanie 

Wypożyczalnia samochodów TOPCARS daje swoim klientom wygodę, elastyczność, niskie koszty, perfekcyjną obsługę klienta oraz pozwala wygodnie zarządzać czasem wynajmu. Jest to wygodna opcja zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych ceniących sobie niezależność.

Więcej informacji na stronie:

Wynajem Samochodów Wrocław

[Głosów: 0   Average: 0/5]