Zaciski Hamulcowe

POJEDYNCZY WPIS

Folia ochronna na lakier

Folia ochronna na lakier auta – Bezbarwna folia do ochrony lakieru

Chcesz aby Twój samochód zachował powłokę lakieru w nienagannym stanie. Zadbaj o to dodatkowo stosując bezbarwne folie do ochrony lakieru samochodowego. Zabezpieczenie lakieru auta foliami bezbarwnymi nie tylko nie zwróci uwagi pozwalając zachować naturalny wygląd Twojego samochodu ale głównie i przede wszystkim zabezpieczy go przed wszelki urazami – uszkodzeniami mechanicznymi. Jednym z najważniejszych produktów jest bezbarwna folia ochronna na lakier auta firmy Llumar, która występuje w odmianie Standard i Platinium. Folia PPF jako zabezpieczenie lakieru samochodowego jest znana na rynku od dawna. O jej właściwościach przekonało się już wielu użytkowników.

Folia ochronna na lakier – Bezbarwna ochrona lakieru

Jeżeli nie jesteś przekonany o jej właściwościach sprawdź jak działa folia oklejając tylko kawałek samochodu. Wybierz folie na zderzak, folie na lusterka, folie ochronne na krawędzie drzwi, folie na nadszybie, folie ochronne na reflektory, folie na błotniki samochodowe lub zastosuj folie na drzwi lub na maskę auta czy jej fragment.

Chroń auto przed porysowaniem, otarciami na parkingu, aktami wandalizmu. Zabezpiecz lakier auta przed urazami mechanicznymi. Otwieranie drzwi w ciasnym garażu, na parkingu gdzie nie ma miejsca da gwarancję zachowania powłoki lakierniczej w stanie nieskazitelnym.

Doskonała powłoka i właściwości samoregeneracji jakie zawiera folia ochronna na lakier sprawią, że wszelkie rysy i odrapania widoczne na lakierze znikną pod wpływem ciepła. Właściwości hydrofobowe jakie posiada folia zapewnią lepsze odprowadzanie wody, która będzie gromadziła się w krople. Idealne dopasowanie do każdej powierzchni zapewni niewidoczność po jej zainstalowaniu.

Nasza folia ochronna na lakier jest stosowana zarówno na samochodach, motorach, rowerach. Doskonale zabezpieczają lakier i powłokę czyli to co najważniejsze dla każdego pojazdu jeśli chodzi o estetykę i doskonały jego wygląd. Zastosowanie folii nie ogranicza właściwości lakieru i powłoki. Wręcz podkreśla jego walory i możliwości. Sprawia, że lakier zachowuje swój idealny wygląd przed znacznie dłuższy okres czasu czyniąc go świeżym i idealnie gładkim.

Na wszystkie folie ochronne na lakier w zależności od wybranego wariantu jest udzielana gwarancja. Na folie PPF Standard 5 lat natomiast na folie PPF Platinium na okres 10 lat.

 

[Głosów: 1   Average: 5/5]